Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy, mazowieckie

  • 1 690 000 zł
  • 143 m²
  • 11 818,18 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Gąsior

Skontaktuj się

Dom Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 690 000 zł

143 m²

11 818,18 zł/m²

Dom Podolszyn Nowy

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 690 000 zł 143 m² 11 818,18 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
202 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

202 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 690 000 zł (11 818,18 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Podolszyn Nowy)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 143 m², 5 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 202 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: ogrzewanie: pompa ciepła
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Belveder Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12882/346/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania 4 lokale w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowane w kameralnej inwestycji "Srebrna" w Podolszynie Nowym.
Inwestycja na pograniczu Warszawy z doskonałym dojazdem do centrum - do 30 minut w godzinach szczytu komunikacyjnego.
( dojazd do S7 5minut) ( linie MZA 715 i 815)
Co wyróżnia tą inwestycję :
- Nowoczesne rozwiązanie projektowe z minimalną powierzchnią styku ścian między lokalami zapewniające ciszę i komfort wypoczynku. (...)

Agent

Andrzej Gąsior

882 160...

882 160 162

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Gąsior

882 160...

882 160 162

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana